Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зміна власника ділянки із забудовою: чи потрібно змінювати містобудівні умови та обмеження?

Реклама

Заступник директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Юрій Тацій роз'яснив, що робити, якщо відбулась зміна власника у ділянки із забудовою, а містобудівні умови та обмеження вже видано.

"Містобуди - це документ, який видається на забудову земельної ділянки. Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» МУО необхідні для проектування об'єкта будівництва. Отже, зі зміною власника ділянки містобудівні умови та обмеження на забудову залишаються такими ж і є чинними до завершення будівництва", - йдеться в повідомленні.

Однак, за його словами, отримувати нові МУО потрібно у тому разі, якщо новий власник змінив плани щодо будівництва. Наприклад, попередній проект передбачав спорудження багатоповерхового житлового будинку, а новий забудовник має намір побудувати офісний центр. Тоді змінюються також і вимоги до об'єкта, які Департамент містобудування та архітектури КМДА повинен вказати в МУО.

Якщо плани власника змінились, він повинен зібрати документи для одержання містобудів та подати їх до Департаменту через ЦНАП.

Читайте також: У яких випадках змінюється кадастровий номер ділянки?

Як дізнатися, які земельні ділянки вільні та можуть бути приватизовані для забудови?

Захистити своє майно від рейдерів допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від "ЛІГА:ЗАКОН". Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об'єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини