Під час виконання рішень державний виконавець має право викликати фізосіб, посадових осіб з приводу виконавчих документів, що перебувають у виконавчому провадженні.
При цьому під час здійснення виконавчого провадження виконавець приймає рішення шляхом: винесення постанов, попереджень, внесення подань, складання актів і протоколів, надання доручень, розпоряджень, вимог, подання запитів, заяв, повідомлень або інших процесуальних документів у випадках, передбачених Законом «Про виконавче провадження» та іншими нормативно-правовими актами.
Міністерство юстиції у Facebook вказало, що у вимозі, дорученні, запиті виконавця обов'язково зазначаються:
- найменування органу державної виконавчої служби;
- прізвище, ім'я та по батькові державного виконавця;
- дата відкриття та номер виконавчого провадження;
- реквізити виконавчого документа;
- строк виконання;
- наслідки невиконання.
Також у викликах державні виконавці, як правило, зазначають П. І. Б. сторони виконавчого провадження, яку викликають, дату явки та адресу органу державної виконавчої служби, телефон та інші необхідні відомості.
Таким чином, сповіщення може бути у вигляді вимоги чи виклику.
Як адвокату, партнеру чи юристу контролювати власну репутацію без зайвих витрат? З виходом оновлень LIGA360 користувачам доступна нова функція у вільному доступі. Поставте на моніторинг згадок у медіа два ваших бренди чи персони. Спробуйте LIGA360 вже сьогодні
Читайте також:
Що робити, якщо наклали арешт на рахунок для соціальних виплат?