Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВР запропонувала відбирати дозволу за порушення умов утримання диких тварин

20 січня 2010, 12:56
244
0
Реклама

Уряд пропонує встановити безоплатний характер видачі дозволів на утримання диких тварин в неволі і терміни, в які документ видається. Відповідна ініціатива була озвучена урядом в проекті Закону "Про внесення змін до Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження"зареєстрованому у ВР під номером 5531.

Як вже вказувалося вище, уряд має намір встановити безоплатний характер видачі дозволів на утримання диких тварин в неволі. Документом закріплено, що порядок видачі таких дозволів встановлює Кабмін, а терміни видачі дозволів запропоновано закріпити в Законі. Згідно з документом дозвіл видаватиметься в місячний термінпочинаючи з дня подачі повного пакету документів. Окрім цього, в Законі запропоновано також зумовити причини відмови у видачі дозволів. Ними, зокрема, можуть служити: порушення вимог відносно оформлення і змісту документів, недостовірність даних, вказаних в документах, відсутність умов утримання диких тварин, що відповідають їх біологічним, видовим і індивідуальним особливостям. До речі, остання вимога може бути основою для анулювання дозволу.

Ранее Госкомлесхоз ствердив нову підвищену вартість ліцензій на здобич тварин у мисливських угіддях України. Тепер мисливські ліцензії на великих тваринах для громадян України коштують стільки ж, скільки і для іноземців. Про нову вартість ліцензій читайте в матеріалі ЛІГА :ЗАКОН "Вартість мисливських ліцензій підвищили ".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини