Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українців чекають посилені карантинні обмеження з 8 до 24 січня (інфографіка)

Реклама

З 8 до 24 січня (включно) 2021 року в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження. Відповідне рішення було прийняте на урядовому засіданні 9 грудня.

"Назвемо їх "зимові канікули заради безпеки". Це робиться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності", - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Що саме передбачатиме посилений карантин?

Заборона роботи:

  • кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на виніс);

  • кінотеатрів, театрів;

  • фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів;

  • торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією);

  • магазинів непродовольчих товарів;

  • будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів.

Також будуть відправлені на канікули всі заклади освіти, крім дитячих садочків.

Водночас із обмеженнями для "помаранчевої" зони продовжить працювати громадський транспорт. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.

Читайте також: Опубліковано Закон про встановлення нових лімітів для ФОП-єдинників та відтермінування застосування РРО

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Робота з нормативно-правовими актами потребує глибинного аналізу, однак за кризових умов у країні важливо формувати швидку стратегію реагування для збереження бізнесу. Для того, щоб контролювати усі зміни і оперативно формувати план дій, важливо користуватися сучасними інструментами для оптимізації роботи юриста. Онлайн-система ІПС ЛІГА:ЗАКОН пропонує не тільки актуальну базу законодавства, але й безліч додаткових функцій: моніторинг правової картини дня, швидкий пошук документів зі зворотніми посиланнями, автоматичні сповіщення про всі важливі зміни в обраному документі. Почніть користування вже зараз для максимальної ефективності в режимі карантину.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини