Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 16 січня сфера обслуговування має перейти на українську мову

Реклама

З 16 січня 2021 року сфера обслуговування має перейти на українську мову при наданні послуг. Про це нагадав уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

"Відповідно до статті 30 Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.

У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав'ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був - обслуговування має бути українською. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою", - йдеться в повідомленні.

У разі порушення прав на отримання інформації та послуг українською мовою можна звернутися до Уповноваженого із захисту державної мови на поштову адресу: 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12; e-mail: kremin@kmu.gov.ua

Читайте також: Оголошено переможця конкурсу на найкращий ескіз Великого Державного герба України

Снігопад знижок на професійні продукти для юриста від ЛІГА:ЗАКОН розпочато!

Не пропустіть новорічні знижки на кращі професійні рішення для юристів, адвокатів та партнерів юридичних компаній. Переходьте за посиланням та обирайте свою персональну пропозицію зі знижкою 30%.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, швидко готуйте власну позицію для виграшу у суді, перевіряйте контрагентів та бізнес-партнерів. Всі інструменти для ефективної юридичної роботи у комплексі інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН.

Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини