Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Склад відомостей Держземкадастру про державний кордон України оновлять: законопроект прийнято за основу

Реклама

Сьогодні, 4 листопада, народні обранці прийняли за основу проект Закону № 3987 "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України".

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Згідно з повідомленням на сайті ВР у законопроекті запропоновано:

- оновити склад відомостей Державного земельного кадастру про державний кордон України;

- встановити, що відомості про державний кордон України вносяться до Державного земельного кадастру відповідно до затверджених документів демаркації (редемаркації, делімітації) державного кордону України;

- із числа видів документації із землеустрою виключити технічну документацію із землеустрою щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) державного кордону України тощо.

Відповідні зміни пропонується внести до законів «Про землеустрій» та «Про Державний земельний кадастр».

Чорна п'ятниця від ЛІГА:ЗАКОН стартує вже 6-го листопада. Продукти та системи для зручної роботи юристів та адвокатів очікуватимуть нових користувачів за найвигіднішими умовами. Акція триватиме один день. Тому скоріше заповнюйте форму заявки, щоб не пропустити шалені знижки головної акції року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини