Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні діятимуть нові стандарти якості бензину

Реклама

Міненерго ініціювало вдосконалення норм, що регламентують якість автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

Відповідну постанову, розроблену Міністерством, прийняв Кабінет Міністрів 23 вересня.

Урядова постанова вносить зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

Рішення покликане запобігти продажу неякісних палив на внутрішньому ринку, установити єдині обов'язкові екологічні вимоги до палив відповідно до європейських стандартів.

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, зокрема, стосуються:

- установлення чітких норм вмісту сірки в рідких паливах, які використовуються на території України;

- уточнення та введення нових термінів і визначень, що дозволить уникнути різного тлумачення положень Технічного регламенту.

Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від використання нафтопродуктів, повідомляє Міненерго.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Дозволено продавати бензин у пластикові каністри

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини