Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Україні успішно завершений проект Twinning у галузі цивільної авіації

6 січня 2010, 14:32
470
0
Реклама

Україна першої серед країн СНД отримала доступ до основного механізму трансформації і адаптації систем держуправління країн-кандидатів ЄС до вимог Європейського Союзу. Як найбільш прийнятний спосіб надання техдопомоги з метою удосконалення організації структури Госавиаадминистрации був вибраний інституціональний Twinning. У 2009 році проект "Гармонізація законодавчих норм і стандартів України із законодавчими нормами і стандартами ЄС у сфері цивільної авіації"реалізація якого тривала 21 місяць, успішно завершився, повідомляє Минтранссвязи.

Упродовж періоду реалізації цього проекту в авіаційній галузі здійснили серію заходів. Інспектори Госавиаадминистрации проходили учбові курси, тренінги. Проведена велика кількість семінарів, присвячених питанням авіаційної безпеки, аеронавігації, аеродромів, а також економічним питанням. Представникам авіакомпаній і виробникам авіаційної техніки роз'яснили ключові аспекти гармонізації українського законодавства у сфері авіації з європейським. Також минулого року проводилися "дружні аудити" на авіапідприємствах. В результаті проекту авіапідприємства придбали цінний досвід роботи за новими стандартами.

Загальна кількість реалізованих в різних країнах проектів за європейською програмою Twinning складає понад 1200. Основна мета вищезгаданого проекту Twinning - сприяти впровадженню, адаптації норм законодавства і стандартів ЄС у авіаційній галузі України. Результати реалізації проекту, за повідомленнями Минтранссвязи, є виключно позитивними. Фахівці Госавиаадминистрации, зокрема, розробили детальний план дій відносно імплементації європейських правил по безпеці польотів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини