Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податковому номеру на ID-картці надали юридичну силу довідки

Реклама

Українці зможуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження.

Верховна Рада прийняла Закон (законопроект № 2524), який вносить відповідні зміни до Податкового кодексу. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Відслідкувати зареєстровані законопроекти та ознайомитись із їх повним текстом можна в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Йдеться про те, що РНОКПП (раніше - ідентифікаційний код чи ІПН) на ID-картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу, як і довідка про його присвоєння. Тож українці зможуть пред'являти один із зазначених документів для надання даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Також відкрито шлях до запровадження е-РНОКПП - зображення в електронному вигляді інформації, що міститься у картці платника податків.

Ознайомтесь також: ТОП-15 важных налоговых изменений Закона № 466

Перелік платників ЄСВ, які звільняються від сплати за себе, розширено

Звертаємо увагу, що перший в Україні чат-бот для фізосіб-підприємців 2 і 3 груп єдиного податку ReporTax розрахує та сплатить податки, повідомить про заборгованість, автоматично складатиме і подаватиме звітність просто в Telegram. Також бот нагадає підприємцям про терміни сплати податків і подання звітів. Відчуйте легкість у користуванні ReporTax!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини