Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Етиловий спирт можуть виробляти підприємства будь-якої форми власності

Реклама

З 1 липня 2020 року введено в дію Закон № 318-IX "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового", який набрав чинності 14 грудня 2019 року.

З повним текстом Закону зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Основні новації Закону висвітлено на Інформаційно-аналітичному порталі АПК України:

- З 1 липня спирт етиловий можуть виробляти підприємства будь-якої форми власності.

- Нова вимога - для отримання ліцензії на виробництво спирту необхідно встановити цілодобові системи відеоспостереження за виробництвом і відпуском спирту. Але конкретно де вони мають стояти, не вказано.

- Повноважень Уряду не потрібно для здійснення оптової торгівлі спиртом. Єдина вимога - отримати ліцензію на оптову торгівлю спиртом.

- Вимоги до денатурації біоетанолу, який експортується, визначаються умовами зовнішньоекономічних договорів.

- Імпорт спирту до 2024 року буде здійснюватися уповноваженими Урядом ДП.

- Введення в експлуатацію нових виробництв спирту дозволено з 1 липня 2021 року.

- Для тих, хто придбав спиртзавод - до 1 липня 2021 року має бути збережено вид діяльності та не менше 70 % штатної чисельності.

- Відповідно до Закону Мінекономіки подало на розгляд Кабміну Програму реформування та розвитку спиртової галузі до 2024 року.

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Читайте також:

Функціонування та обіг аграрних розписок: НКЦПФР підтримує законопроект

Плата за землю з фізосіб: що змінилося у 2020 році

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини