Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 серпня додаток "РРО в смартфоні" буде доступний для повноцінного використання

Реклама

Мінфін спільно з ДПС завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатка для програмного РРО, який уже найближчим часом розпочне роботу в тестовому режимі.

Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Протягом місяця представники бізнесу матимуть можливість ознайомитись з функціоналом додатка в Електронному кабінеті платника податків, протестувати його та надати пропозиції щодо його вдосконалення.

Вже з 1 серпня 2020 року продукт буде доступний для повноцінного використання на безоплатній основі для всіх охочих.

Обов'язковим використання програмного РРО (для певних видів діяльності ІІ - IV груп фізосіб-підприємців) стане з 1 січня 2021 року.

Своєю чергою, споживачі за лічені хвилини зможуть перевірити наявність виданого чеку в базі даних ДПС. У разі його відсутності та видачі чеку з порушенням законодавства покупець матиме право на відшкодування частини витрат на придбання товару.

У Мінфіні нагадали, що запровадження програмного РРО передбачено Законом № 128-IX «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг".

Запуск продукту повинен був розпочатись ще 19 квітня 2020 року, проте у зв'язку з карантинними заходами цей термін було перенесено. Це надало змогу доопрацювати інтерфейс програмного забезпечення, зокрема роботи в режимі офлайн.

Звертаємо увагу, що перший в Україні чат-бот для фізосіб-підприємців 2 і 3 груп єдиного податку ReporTax розрахує та сплатить податки, повідомить про заборгованість, автоматично складатиме і подаватиме звітність просто в Telegram. Також бот нагадає підприємцям про терміни сплати податків і подання звітів. Відчуйте легкість у користуванні ReporTax!

Читайте також:

Податкові зміни щодо відповідальності та штрафних санкцій: роз'яснення ДПС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини