Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Карантин: встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю

Реклама

Правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття установило мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину.

Відповідну постанову № 217 від 8 квітня 2020 року було зареєстровано в Мін'юсті 13 квітня. З повним текстом документа можна ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

На період дії карантину, встановленого урядовою постановою № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", та протягом 30 календарних днів після його закінчення правління Фонду установило мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", у розмірі 1000 гривень.

Зауважимо, що на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі мають право застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених пунктами 3, 4, 7 і 8 статті 40, статтями 41 і 45 КЗпП, а також з аналогічних підстав, визначених іншими законами, особи, зазначені у ч. 2 ст. 6 Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", особи, зазначені в абз. 3 ч. 4 ст. 7 Закону "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

Постанова набере чинності з дня офіційного опублікування і застосовується з 12 березня 2020 року та протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.

Ефективне управління ризиками на карантині. ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 - екосистему зі зручним функціоналом для прийняття антикризових рішень і професійних завдань усіх співробітників компанії: юристів, бухгалтерів, PR, HR. Отримайте безкоштовний доступ до LIGA360, якщо ви вже користуєтеся продуктами ЛІГА:ЗАКОН, або ж знайдіть ідеальне рішення для потреб вашої компанії.

Читайте також:

Для підтримки безробітних виділено додаткові кошти

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини