Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мінекономіки пояснили розширення дозволених під час карантину видів діяльності

Реклама

ЮРЛІГА писала, що 8 квітня Кабмін підтримав внесення змін до постанови № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Нове в карантинних обмеженнях можна побачити в інфографіці.

Відповідні зміни до постанови № 211 було внесено постановою № 262. З повним їх текстом зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Серед іншого, було розширено перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності. Таке рішення прийнято з метою пом'якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, зазначають у Мінекономіки.

Відповідно до постанови дозволили:

- діяльність хімчисток, оскільки задіяна мінімальна кількість обслуговуючого персоналу, а відвідувачі не проводять багато часу в приміщенні;

- роботу будівельників, оскільки робочі здебільшого працюють на відкритому просторі або маленькими групами;

- заготівлю вторинної сировини, що необхідна для забезпечення безперервного виробництва;

- поштову та кур'єрську діяльність.

Будьте на крок попереду кризових ситуацій. ЛІГА:ЗАКОН створила екосистему для управління ризиками для об'єднання всіх підрозділів команди в режимі карантину. Отримуйте актуальну інформацію про зміни в законодавстві, держреєстрах, про судові рішення та виграні тендери та залучайте до спільної роботи колег. Для клієнтів ЛІГА:ЗАКОН безкоштовний доступ. Дізнайтеся більше про LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Особи від 60 років: чи можна виходити на вулицю, ходити на роботу та їздити на дачу

Хто може користуватись громадським транспортом у період карантину?

В Києві діють нові протиепідемічні обмеження

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини