Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мін'юст спростив доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна

Реклама

Міністерство юстиції спростило доступ громадян до інформації з Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Про це повідомив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець.

«Відтепер при використанні даного сервісу користувачі можуть не витрачати час на авторизацію за допомогою КЕП», - зазначив пан Горовець.

Також він розповів, що було зроблено перший крок до запровадження модуля моніторингу ризиків у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

«Сьогодні співробітники Міністерства юстиції України та його територіальних органів вже можуть отримувати інформацію щодо операцій, скасованих державними реєстраторами. Це дозволить оперативно виявляти незаконні маніпуляції в реєстрі, що порушують права власників, та вживати відповідних заходів до порушників», - зазначив перший заступник Міністра юстиції.

Він додав, що до травня цього року планується запровадити відстеження інформації про права власності, які проіснували менше доби та реєстрація яких має певні ознаки незаконності, а також забезпечити можливість реєстрації права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язання.

Захистити своє майно від рейдерів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк від "ЛІГА:ЗАКОН". Завдяки ньому можна відстежувати зміни статусу об'єкта нерухомості. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. Ефективно уберегтися від рейдерів також допоможуть сервіси SMS-Маяк Земля та SMS-Маяк Іпотека від "ЛІГА:ЗАКОН", за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:

Держреєстрація в електронній формі: що змінилось

Нотаріат продовжує працювати у період карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини