Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як державні органи працюють під час карантину

Реклама

Різні державні органи під час карантину працюють по-різному - змінюють порядок роботи, надають лише обмежений перелік послуг та вживають додаткові заходи, щоб убезпечити відвідувачів і працівників.

Мінцифри на своїй сторінці у Facebook розмістило пам'ятку, як працюють надавачі послуг зараз.

1. Державна міграційна служба визначила перелік підрозділів, які працюють під час карантину. Особисто можна оформити паспорт громадянина України у разі втрати, викрадення паспорта чи нагальної необхідності для отримання публічних послуг. Також ДМС продовжує вклеювати фотокартки до паспортів при досягненні 25 чи 45-ти років і оформляє закордонні паспорти у разі потреби у лікуванні чи смерті родича. Іноземці та особи без громадянства також можуть отримати посвідки на тимчасове і постійне проживання, якщо це необхідно для отримання послуг.

2. Прийом громадян у ДРАЦС здійснюється виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів, необхідних для підтвердження при захороненні. Реєстрація шлюбу відбувається лише на підставі заяв, поданих до 13 березня. Громадяни можуть отримувати консультацію та подавати документи онлайн за допомогою порталу.

3. Сервісні центри МВС продовжують надавати невідкладні послуги, здебільшого дистанційно. Серед них реєстрація транспорту для стратегічних підприємств, відновлення посвідчення водія у разі втрати чи викрадення, перша державна реєстрація нових легкових транспортних засобів. Громадяни можуть надсилати пакет документів на пошту черговим сервісних центрів. Дізнатися про повний перелік послуг та контакти чергових можна за посиланням.

4. Більшість ЦНАП також продовжують свою роботу, надаючи невідкладні послуги. Але перед візитом Мінцифри радить спочатку зателефонувати та уточнити, як працює конкретний ЦНАП. Які саме послуги під час карантину надають ЦНАПи, можна прочитати в окремому матеріалі ЮРЛІГИ.

Нагадуємо, відомості про реквізити усіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

Читайте також:

Європейський суд з прав людини перейшов на дистанційну роботу

Рада суддів рекомендує запровадити особливий режим роботи судів України

Карантин: Верховний Суд і Мін'юст зробили важливі заяви

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини