Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні тимчасово припиняються планові госпіталізації пацієнтів

Реклама

Міністерство охорони здоров'я визначило Тимчасові заходи у закладах охорони здоров'я з метою забезпечення їх готовності для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це йдеться у відповідному наказі міністерства від 23 березня 2020 року № 698. З повним текстом наказу зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Наказ діє на період карантину.

Тимчасові заходи у закладах охорони здоров'я з метою забезпечення їх готовності для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, передбачають таке:

1. Заклади охорони здоров'я мають:

забезпечити тимчасове припинення планових госпіталізацій пацієнтів;

вжити заходів щодо збільшення частки медичної допомоги, що надається з використанням технологій та заходів, що застосовуються під час надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв'язку для обміну інформацією в електронній формі (надання медичної допомоги із застосуванням телемедицини);

забезпечити прийом пацієнтів із ознаками гострого респіраторного захворювання в окремих приміщеннях із дотриманням вимог інфекційного контролю;

забезпечити надання екстреної медичної допомоги в повному обсязі.

2. У закладах охорони здоров'я не підлягають припиненню термінові та невідкладні планові госпіталізації та планові операції, що пов'язані з:

наданням медичної допомоги через ускладнений перебіг вагітності та пологи;

наданням медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

наданням медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я хворим на онкологічні захворювання;

наданням паліативної медичної допомоги в стаціонарних умовах;

іншими невідкладними та терміновими заходами з госпіталізації та плановими операціями, коли їх перенесення (відтермінування) несе серйозний ризик життю.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах корона-кризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Які товари протиепідемічного призначення не допускається вивозити за кордон

Необхідні для боротьби з коронавірусом ліки звільнено від сплати ввізного мита та ПДВ: перелік

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини