Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Міністр охорони здоров’я виступає за запровадження надзвичайного стану в Україні

Реклама

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець виступає за запровадження в Україні надзвичайного стану. Про це очільник міністерства заявив в інтерв'ю одному з телеканалів.

"Я говорив про це ще з першого дня своєї роботи в Уряді. Це треба було робити з самого початку. Якби це вдалося, то такого поширення, яке зараз геометрично розвивається, не було б", - наголосив міністр.

За його словами, для ефективної боротьби з поширенням коронавірусу в Україні всі українці повинні зайняти свідому позицію, мінімізувати контакти з іншими, дотримуватися правил гігієни, а також виконувати поради МОЗу.

Також пан Ємець виступає за погодинну оплату для медиків, які працюють в умовах поширення в Україні вірусу COVID-19.

"На наступне засідання Уряду я виходитиму з пропозицією: під час епідемії потрібно переходити на погодинну оплату для медичного персоналу. Та людина, яка, наче на війні, ризикує своїм життям, повинна мати достойний рівень забезпечення. Думаю, що зараз цю постанову підтримають", - заявив Ілля Ємець.

Як підкреслив Міністр охорони здоров'я, в умовах поширення COVID-19 лікарі та інший медичний персонал перебувають в епіцентрі боротьби з вірусом, тому потребують додаткової підтримки та захисту. "Захистимо лікаря - врятуємо українців. Ось філософія, яку сьогодні повинні сповідувати всі. Ми говоримо, зокрема, і про забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами", - резюмував Ілля Ємець.

Тримайте руку на пульсі у період кризи, забезпечте себе надійною базою інформаційно-аналітичних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для підготовки до судових спорів та перевірок на підприємстві, для створення договорів будь-якої складності та тематики, для швидкого реагування на зміни бізнес-партнера. Обирайте Антикризовий пакет ІТ-продуктів ЛІГА:ЗАКОН та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні. Замовити.

Читайте також:

МОЗ: легка форма коронавірусу може лікуватись в домашніх умовах

Надзвичайна ситуація та надзвичайний стан: у чому різниця

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини