Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент скликав засідання РНБО з питань протидії поширенню коронавірусу

Реклама

Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому буде обговорено план заходів з протидії поширенню коронавірусу.

Відповідне повідомлення з'явилося на Інтернет-представництві Президента сьогодні, 13 березня.

«Ми обговоримо питання закриття кордонів та авіасполучення з низкою країн. Буде обговорено забезпечення необхідними засобами лікарень та аптек - мова і про маски, і про експрес-тести», - зауважив Глава держави на виїзному позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.

Президент обурився тим, що в аптеках ціна деяких тестів на визначення коронавірусу перевищує 10 тисяч гривень.

«Тому в нас буде окрема розмова і з виробниками, і з постачальниками щодо спекулятивних цін», - зазначив Президент.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що сьогодні, 13 березня, в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» заарештували вантаж з 1,5 т медичних масок, які планувалося вивезти до Об'єднаних Арабських Еміратів та Італії всупереч рішенню уряду про заборону експорту цих засобів захисту. За словами Міністра, зараз маски конфісковано, відкрито кримінальне провадження.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН подбала про те, як в умовах запровадженого в Україні карантину дистанційно працювати адвокату. Усі інструменти для роботи адвоката ЛІГА:ЗАКОН пропонує в одному професійному рішенні. Автоматизувати свої щоденні задачі легко, використовуючи Професійне рішення «Адвокат». Ви зможете щоденно працювати з повною актуальною базою НПА та коментованих кодексів, відстежувати благонадійність своїх контрагентів чи потенційного партнера, увімкнути автоматичний моніторинг зміни їх статусу.

Читайте також:

В Україні оголошено карантин на три тижні

Карантин у Києві: які обмеження передбачено

Нацбанк надав рекомендації у зв'язку із коронавірусом

Права працівників під час оголошення карантинних заходів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини