Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З'явився текст урядової постанови щодо запровадження карантину

Реклама

Оприлюднено текст постанови Кабінету Міністрів № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", яка набрала чинності 12 березня. З повним текстом урядової постанови можна ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Відповідно до статті 29 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Кабінет Міністрів постановив установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України карантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Спортивні заходи дозволено проводити без участі глядачів (уболівальників).

Міністерствам, іншим ЦОВВ, обласним, Київській міській держадміністраціям разом з органами місцевого самоврядування доручено забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня МОЗ інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів.

Читайте також:

В Україні оголошено карантин на три тижні

Карантин у Києві: які обмеження передбачено

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини