Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як не стати жертвою автокрадіїв

Реклама

Крадіжка з автомобіля - досить поширене явище і часто відбувається через безпечність самих власників, зазначають у Патрульній поліції України. Зазвичай зловмисники діють вночі, і лише вранці громадяни виявляють пошкодження автомобіля й відсутність у ньому своїх речей.

Тож Патрульна поліція надала кілька порад, як убезпечити свою автівку від рук автокрадіїв.

Не залишайте цінні речі в салоні автомобіля

Задля зменшення ризику стати жертвою зловмисників не залишайте сумки, телефони, реєстратори та інші цінні речі всередині автомобіля. Найгірше, що можна зробити для власної автівки - привернути увагу нечесних на руку осіб, залишивши в салоні цінні речі.

Зачиняйте автівку на замок і не залишайте ключі в замку запалювання

Зачиняти машину потрібно завжди, а не тільки коли йдете надовго у справах. Навіть на заправках, шиномонтажах, а особливо тоді, коли ви зупинились, щоб зайти в магазин.

Також пам'ятайте найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволіканні водія: у той час коли один відволікає водія, розмовою чи проханням допомогти, його напарник швидко відчиняє задні двері та забирає із салону цінні речі.

Обирайте правильні паркувальні місця

У нічний час найкраще залишати свій автомобіль у гаражі чи на стоянці з цілодобовою охороною. Якщо це неможливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостереження.

Установіть надійну сигналізацію

У більшості сучасних автівок стоїть штатна сигналізація, яку вже навчились відмикати більшість автокрадіїв. А от електронна сигналізація, доповнена додатковими механічними засобами захисту, створить суттєві перешкоди зловмиснику для швидкого заволодіння вашими речами чи навіть автомобілем.

Перевірити АЗС та СТО, послугами яких ви користуєтеся, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

Як отримати міжнародні права водія

Як оформити постійні водійські права

Як відновити втрачені чи пошкоджені номерні знаки авто

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини