Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За безпечне керування автівкою можна отримати кешбек

Реклама

За сприяння Міністерства інфраструктури в Україні створено перший електронний сервіс, який сплачує гроші за безпечне керування автівкою.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій 13 лютого 2020 року.

"За безпечне керування авто можна отримати кешбек. Стартап Штрафи UA розробив додаток, що повинен знизити кількість аварій на дорогах. Система дозволяє оцінити водіння конкретного водія і мотивувати не порушувати. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує нагороду - до 18 % кешбеку від суми страхування. Знижка формується неодноразово та постійно змінюється залежно від безпечності стилю водіння", - заявив Владислав Криклій.

За словами очільника Міністерства, сервіс "Безпечне водіння" запустився 10 січня і за місяць вже отримав понад 10 тис. користувачів.

Міністр інфраструктури розповів, що перший рейтинг свого керування користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом з рейтингом водію буде запропоновано суму кешбеку. Стартап також розробив віджет для міст. Він дозволяє водіям, які прямують в інше місто, враховувати всі чинники та бути більш уважними в новій місцевості. Зараз додаток працює для IOS-платформи, також розробники планують запуск для Android. Найближчим часом у додатку планується розширення можливостей винагороди за відповідальне водіння.

Перевірити АЗС та СТО, послугами яких ви користуєтеся, на благонадійність можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Вам може бути цікаво дізнатися:

Як отримати міжнародні права водія

Топ-10 змін для водіїв

Дозволено продавати бензин у пластикові каністри

Як оформити постійні водійські права

Власники розкішних автівок мають сплатити транспортний податок

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини