Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Власники розкішних автівок мають сплатити транспортний податок

Реклама

Власники люксових автівок сплачуватимуть транспортний податок. Про це нагадала Державна податкова служба на своїй фейсбук-сторінці.

У 2020 році підлягають оподаткуванню транспортним податком автівки з 2015 року випуску (включно), середньоринкова вартість яких становить понад 1 771 125 грн.

Які саме автомобілі, можна переглянути за посиланням.

Цьогоріч оподаткуванню підлягають 172 автівки, серед них такі марки: AstonMartin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Ferrari, Ford, GMC, Lamborghini, LandRover, Lexus, Lincoln, Maserati, Mclaren, Mercedes-Benz, Polestar, Porsche, RezvaniBeast, Rolls-Royce, Tesla, Toyota.

Ставка податку на рік - 25 000 грн.

Терміни сплати - протягом 60 днів з дня вручення рішення/повідомлення.

Перевірити АЗС та СТО, послугами яких ви користуєтеся, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Зверніть увагу, що перший в Україні бот-бухгалтер ReporTax нагадає, коли платити податки і подавати звіти; порахує податки; повідомить, чи є у вас податкова заборгованість; самостійно заповнить і відправить звіти до податкової. Відчуйте легкість у користуванні ReporTax!

Вам може бути цікаво дізнатися:

Як отримати міжнародні права водія

Топ-10 змін для водіїв

Дозволено продавати бензин у пластикові каністри

Як оформити постійні водійські права

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини