Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Закон про скасування ліцензії у сфері телекомунікацій набрав чинності

Реклама

Закон № 102-ІХ щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, набрав чинності 25 грудня. Його було опубліковано в газеті "Голос України" 25 вересня.

З переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, виключено діяльність у сфері телекомунікацій. Відповідні зміни внесено до Закону "Про ліцензування видів господарської діяльності".

Своєю чергою, у Законі "Про телекомунікації" норма щодо ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації замінена на положення щодо надання повідомлення суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок здійснення діяльності.

У повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій зазначаються:

1) повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця;

2) код за Єдиним державним реєстром підприємств і організацій України - для юрособи та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта - для ФОП;

3) місцезнаходження - для юридичної особи або місце проживання - для ФОП;

4) адреса для листування;

5) контактні дані: номери телефону, факсу, електронна адреса, адреса офіційної сторінки в Інтернеті (за наявності);

6) прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) керівника;

7) територія, на якій здійснюється діяльність у сфері телекомунікацій;

8) вид та опис телекомунікаційних послуг. У разі відсутності в орієнтовному переліку видів телекомунікаційних послуг, затвердженому НКРЗІ, послуги вона описується в довільній формі;

9) інформація про отримані ліцензії, дозволи - у разі здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, яка передбачає використання обмеженого (радіочастотного та/або номерного) ресурсу;

10) зобов'язання заявника виконувати передбачені законом, Правилами здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та іншими нормативно-правовими актами у сфері телекомунікацій обов'язки оператора, провайдера телекомунікацій.

Надання суб'єктом господарювання недостовірної або не в повному обсязі інформації у повідомленні про початок провадження господарської діяльності, необхідність подання якої встановлена законом для певного виду господарської діяльності, - тягнуть накладення штрафу від 1 тис. НМДГ (17 тис. грн) до 2 тис. НМДГ (34 тис. грн).

Порушення суб'єктом господарювання встановленого законом строку для подання повідомлення про зміну відомостей, зазначених у повідомленні про початок здійснення господарської діяльності, - тягне накладення штрафу від 500 НМДГ (8 500 грн) до 1 тис. НМДГ (17 тис. грн).

Форму повідомлення про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій визначить НКРЗІ.

Усі форми та бланки, затверджені органами влади, можна знайти у відповідному модулі ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини