Состоялся 9-th Kyiv Criminal Law Forum

10.12.2019, 17:41
217
0

Ассоциация адвокатов Украины провела очередное мероприятие по уголовному праву и процессу
Ассоциация адвокатов Украины провела очередное мероприятие по уголовному праву и процессу

6 грудня центром для обговорення реформ у кримінальній юстиції, міжнародно-правових аспектів у кримінальній практиці; успішних кейсів захисту у справах про корупційні злочини; сучасних технологій та комунікацій, а також інших актуальних проблем кримінального законодавства, - став 9-th Kyiv Criminal Law Forum.

Захід традиційно відкрили Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АО Marshaller Group та представники Генеральних партнерів форуму - Тарас Пошиванюк - партнер EQUITY Law firm та Олексій Шевчук, партнер АО Barristers, член Правління ААУ.

Перша сесія була присвячена головним змінам, які відбулися в кримінальному праві за останній рік. Модератором виступив Тарас Пошиванюк - партнер EQUITY Law firm.

Під час сесії були обговорені Зміни до КПК, практика Вищого антикорупційного суду України, революційні рішення Конституційного Суду у кримінальному процесі, кримінальні проступки, судова практика та оцінка тенденцій правових позицій Верховного Суду та стратегія захисту клієнта 20.20

Спікерами виступили:

Катерина Гупало - партнер, адвокат, керівник практики кримінального права та захисту бізнесу АО "Arzinger", член правління ААУ.

Віра Михайленко - слідчий суддя Вищого антикорупційного суду, к.ю.н.

Олександр Шадрін - партнер АО «Barristers».

Денис Шкаровський - адвокат, радник VB PARTNERS.

Олександра Яновська - суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н., професор.

Олександр Лисак - партнер EQUITY Law firm, адвокат.

Сучасним технологіям та комунікації у кримінальній юстиції була присвячена дискусійна панель 2В 9-th Kyiv Criminal Law Forum, яку модерував Олексій Шевчук - партнер АО «Barristers», член Правління ААУ.

Володимир Безмалий, консультант ООН з питань інформаційної безпеки та Дмитро Золотухін, експерт з конкурентної розвідки та інформаційних війн розповіли адвокатам, як краще захисти інформацію при використанні сучасних засобів комунікацій.

Продовжила тему Катерина Дробязко, адвокат Amber Law Company, яка зупинилась на питання електронних доказів: проблем доказування, дослідження та спростування.

Про те, як адвокатам взаємодіяти зі ЗМІ та активистами під час ведення резонансних справ розповіли Наталія Влащенко, генеральний продюсер телеканалу ZIK, ведуча суспільно-політичних програм та Тетяна Дмитрюкова, юрист, член юридичної команди проекту "Тисни" (Bihus. Info).

Про пошук релевантної інформації в щоденній роботі адвоката доповідав Григорій Маленко, керуючий партнер агентства «SERM».

Тетяна Локацька, голова Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, юрист, журналіст розповіла про громадський контроль правоохоронних органів та участь в ньому адвокатів.

Експертами сесії виступили Антон Геращенко - заступник міністра внутрішніх справ України та Годуєва Ксенія - старший детектив Національного антикорупційного бюро України

Безліч кейсів ефективного захисту в кримінальному процесі розглянули під час сесії 2В 9-th Kyiv Criminal Law Forum, модератором якої виступив Олег Вдовичен, керучий партнер АО «Вдовичен та партнери», член Правління ААУ.

Були розглянуті питання актуальної практики ЄСПЛ в кримінальних справах; інтерпол: методи та прийоми співпраці; процесуальні гарантії захисту осіб, права та інтереси яких обмежуються досудовим слідством; міжнародне співробітництво у справах НАБУ; порушення недоторканості житла та його захист в кримінальних провадженнях.

Спікерами та експертами виступили:

Вадим Іванін, адвокат Amber Law Company.

Олексій Міхалевіч, партнер International Collegium of Lawyers "Legal Status" (Вільнюс, Литва).

Андрій Левковець, партнер АО «Barristers».

Дмитро Сирко, партнер та керівник практики захисту бізнесу АО "MITRAX".

Тетяна Комарова, адвокат, доцент кафедри права Європейського союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Марія Зелінська, суддя Солом'янського районного суду м. Києва.

Сесія 3А була присвячена «Антикорупційним війнам» та успішним кейсам захисту останнього року.

Модератором виступив Денис Бугай, партнер VB PARTNERS, Президент Асоціації правників України.

Тетяна Гавриленко, Суддя Вищого антикорупційного суду України виступила на тему:"Відкриття матеріалів досудового розслідування іншій стороні: що, як, коли і кому?"

Про резонансні справи року та іронічний погляд адвоката на інформацію з відкритих джерел розповів Сергій Лисенко, засновник юридичної фірми GRACERS, к.ю.н.

Юрій Радзієвський, керуючий партнер АО «Радзієвський і Яровий» розкрив тему документування отримання неправомірної вигоди та поділився останніми тенденціями у цій сфері.

Андрій Тригуб, асоційований партнер АО "Скляренко, Сидоренко та Партнери", к.ю.н. розглянув питання суб'єкта у справах про службові злочини.

Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник виступила на тему "Адвокат як представник заявника у кримінальному процесі"

В якості експертів участь у дискусії взяли:

Дмитро Терьохін, начальник третього слідчого відділу Другого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідувань злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Державного бюро розслідувань.

Сергій Грабар, старший детектив Національного антикорпуційного бюро України.

Сесію 3 B, яка була присвячена актуальним питанням сьогодення, модерував Костянтин Дорошенко, адвокат, іменний партнер АО "Лещенко, Дорошенко і партнери".

Станіслав Борис, керівник практики безпеки бізнесу АО «Юскутум» розглянув тему розмежування хабаря та його провокації.

Про кримінальну відповідальність за рейдерство в Україні розповів Андрій Приходько, керуючий партнер ЮК "PRIKHODKO & PARTNERS", к.ю.н.

Антон Янчук, Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів поділився особливостями передачі арештованого майна на АРМА.

Про викривача як нового учасника кримінального провадження розповів Артем Крикун-Труш, юрист DLA Piper Україна.

Максим Шевердін, керуючий партнер АО «Шевердін і партнери» поділився етичними та психологічними аспектами роботи адвоката з клієнтом у кримінальному провадженні.

Його доповідь продовжив Спартак Суббота, науковий керівник інституту когнітивного моделювання, психотерапевт, кандидат психологічних наук, який розповів про особливості психологічної підготовки до допиту на базі особистісних характеристик.

Також в якості експерта виступила Наталія Нестор, заступник директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, д.ю.н.

ААУ висловлює подяку всім учасникам, спікерам, модераторам, експертам за активну участь у заході.

За сприяння в організації заходу:

Генеральним партнерам: AO «Barristers», EQUITY Law firm.

Партнерам: AMBER law firm, АО «Arzinger», ЮФ «GRACERS», АО «Juscutum», АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», АО «MITRAX», VB PARTNERS, АО «Вдовичен та партнери», АО «Шевердін і партнери», ЮБ «PRIKHODKO & PARTNERS», АО «Радзієвський і Яровий», АБ «Катерини Нікітюк».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на ЮРЛІГУ в соцсетях. Выбирайте, что вам удобнее - Телеграм t.me/jurliga, Фейсбук https://www.facebook.com/jurliga/ или Твиттер https://twitter.com/jurligaua.

Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться