Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Нова Митниця запрацює з 8 грудня

Реклама

Кабмін ухвалив розпорядження про запуск нової Митниці, яка повноцінно запрацює з 8 грудня.

Про це повідомили на сайті Уряду.

З 8 грудня Державній митній службі передаються повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

“Нарешті ми офіційно запускаємо роботу нової Митниці, це дозволить ефективніше трансформувати митну сферу, реалізувати заплановані інфраструктурні проекти, суттєво змінити кадровий склад. Продовжуємо працювати над тим, щоб перезавантажити роботу служби, зламати негативний стереотип про митницю, який формувався протягом довгих років, та перекрити потоки контрабанди в країну”, - зазначив очільник Державної Митної служби Максим Нефьодов.

Нагадуємо, ДФС було вирішено розділити на податкову та митну служби, а процес розділення ДФС почався із прийняттям урядової постанови № 1200 ще в грудні 2018, яка набула чинності 15 січня 2019 року. 5 липня Кабінет Міністрів призначив Максима Нефьодова Головою Державної митної служби на п'ять років з дати початку фактичного виконання обов'язків.

Відомості про реквізити всіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини