Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Скасовано ліцензії у сфері телекомунікацій

Реклама

Верховна Рада на ранковому засіданні 18 вересня прийняла Закон проект № 1050 щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Закон набуде чинності через 3 місяці з дня опублікування. Нагадуємо, передбачалось, що закон набуде чинності через 6 місяців.

З переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, виключено діяльність у сфері телекомунікацій. Відповідні зміни внесені до Закону про ліцензування.

В свою чергу, в Законі про телекомунікації норма щодо ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації замінена на положення щодо надання повідомлення суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

За порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену повідомленням про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, - накладатимуть штраф від 500 до 2 тис. НМДГ (8500 грн - 34 тис. грн).

У повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій зазначаються:

1) повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця;

2) код за Єдиним державним реєстром підприємств і організацій України - для юридичної особи або ІПН або серія та номер паспорта - для ФОП;

3) місцезнаходження - для юридичної особи або місце проживання - для ФОП;

4) адреса для листування;

5) контактні дані: номери телефону, факсу, електронна адреса, адреса офіційної сторінки в мережі Інтернет (за наявності);

6) прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) керівника;

7) територія, на якій здійснюється діяльність у сфері телекомунікацій;

8) вид та опис телекомунікаційних послуг. У разі відсутності в орієнтовному переліку видів телекомунікаційних послуг, затвердженому НКРЗІ, послуги, вона описується в довільній формі;

9) інформація про отримані ліцензії, дозволи - у разі здійснення діяльності у сфері телекомунікацій, яка передбачає використання обмеженого (радіочастотного та/або номерного) ресурсу;

10) зобов'язання заявника виконувати передбачені законом, Правилами здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та іншими нормативно-правовими актами у сфері телекомунікацій обов'язки оператора, провайдера телекомунікацій.

Форму повідомлення про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій визначить НКРЗІ. Усі форми та бланки, затверджені органами влади, можна знайти в одноіменному модулі ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини