Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Переселенцям-пенсіонерам і студентам призначили грошову допомогу

Реклама

Кабмін урегулював питання забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Відповідну постанову "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 і № 509" Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 14 серпня. Текст прийнятої постанови буде доступним у модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН відразу після її оприлюднення.

Постановою передбачено:

врегулювати питання виплати грошової допомоги особам з інвалідністю І групи та особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;

надати право на отримання грошової допомоги особам, які досягли пенсійного віку, та особам, які досягли 18-річного віку та продовжують навчання за денною формою в закладах освіти;

підвищити загальний розмір грошової допомоги, що виплачується на сім'ю, до складу яких входять двоє і більше осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю).

Очікується, що реалізація положень постанови дасть можливість посилити соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та забезпечити адресність надання грошової допомоги.

Принагідно зауважимо, що про порядок особистого прийому громадян у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України можна дізнатися із відповідного довідника, що міститься в однойменному модулі ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини