Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку внесуть в реєстр

Реклама

Кабмін установив порядок ведення Державного реєстру майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Відповідну постанову № 580 було прийнято на урядовому засіданні 26 червня 2019 року.

До 1 листопада 2019 року Державний реєстр майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей формується відповідно до порядку, установленого Мінсоцполітики.

До Реєстру вноситимуться відомості щодо нерухомого майна, що належить дитячому закладу оздоровлення та відпочинку, його місцезнаходження, присвоєння закладу відповідної категорії, вартості ліжко-дня, графіки змін тощо. Дані, внесені до зазначеного реєстру, будуть відкритими та доступними для всіх користувачів.

Власником інформації, що міститься в зазначеному Реєстрі, є держава. Держателем Реєстру є Мінсоцполітики.

Інформаційний обмін між суб'єктами інформаційного обміну здійснюється в електронній формі з використанням електронного підпису чи печатки, захищених носіїв особистих ключів і засобів криптографічного захисту інформації, які відповідають вимогам до форматів криптографічних повідомлень, форматів структури, протоколів, алгоритмів та інтерфейсів, установлених законодавством.

До Реєстру вноситимуть такі документи, отримані в порядку інформаційної взаємодії з:

Мін'юстом, - витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;

законодавчо визначеним органом ліцензування, - ліцензія на провадження видів господарської діяльності;

Держгеокадастром, - державний акт на право постійного користування землею.

Електронному документу, внесеному до Реєстру, автоматично присвоюється унікальний ідентифікатор документа та накладається електронна печатка Реєстру, що унеможливлює внесення несанкціонованих змін.

Заявник має право подати виправлену інформацію про майнові об'єкти протягом трьох днів з дня реєстрації.

Про зміни у відомостях про майнові об'єкти заявник має повідомити реєстратору шляхом подання до Реєстру через персональний кабінет відповідного повідомлення та підтвердних документів у місячний строк з дати їх отримання.

Якщо заявника притягнуто до адміністративної відповідальності за неподання, несвоєчасне подання відомостей про майнові об'єкти або подання недостовірних відомостей, він зобов'язаний подати виправлені відомості не пізніше ніж через 15 робочих днів з дати набрання чинності відповідним рішенням суду. Усі судові рішення легко можна знайти в системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Утворюється комісія з питань обліку майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей як колегіальний орган. Її утворюють обласна, Київська міська держадміністрації, до повноважень якої належить прийняття рішення щодо верифікації майнового об'єкта у Реєстрі.

Голова комісії визначає функціональні обов'язки кожного члена комісії, крім реєстратора. У разі відсутності реєстратора його обов'язки виконує секретар комісії.

Шукати відомості про майнові об'єкти в Державному реєстрі майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей можна за:

найменуванням дитячого закладу оздоровлення та відпочинку;

місцезнаходженням майнового об'єкта;

ідентифікаційними даними юридичної особи (резидента і нерезидента);

найменуванням юридичної особи;

ідентифікаційним кодом згідно з ЄДРПОУ;

доступністю дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для дітей з інвалідністю.

Відомості, які заявник подав до Реєстру, а також електронні документи, долучені до заяви, зберігаються в Реєстрі протягом строку функціонування дитячого закладу оздоровлення та відпочинку та 5 років після прийняття рішення про його ліквідацію. Виняток становить інформація, яка зберігається безстроково (рішення про ліквідацію, продаж або реорганізацію закладу).

Уберегтися від рейдерів допоможуть сервіси SMS-Маяк і SMS-Маяк Земля від "ЛІГА:ЗАКОН", за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини