Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Приватних виконавців перевірятиме управління ДВС

Реклама

Управління державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції у Дніпропетровській, Луганській, Одеській, Сумській областях та місті Києві за дорученням Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції проводитиме перевірки діяльності приватних виконавців.

Це передбачено наказом Мінюсту від 6 грудня 2018 року № 3825/5, яким затверджено Тимчасове положення про управління державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції у цих областях та Києві.

Нагадаємо, експериментальний проект у сфері примусового виконання рішень передбачає відкриття в містах центрів виконання рішень: перший фронт-офіс відкрили у Дніпрі.

Серед завдань управлінь:

- організація та контроль здійснення примусового виконання рішень відділами ДВС;

- організація доступу державних виконавців до баз даних і реєстрів, у тому числі електронних, що містять інформацію про боржників, їхнє майно, в тому числі кошти;

- організація електронного документообігу, ведення автоматизованої системи виконавчого провадження та контроль за внесенням держвиконавцями відомостей про вчинені виконавчі дії;

- контроль за правильністю, своєчасністю та повнотою вчинення виконавчих дій державними виконавцями;

- узагальнення стану виконання рішень держвиконавцями;

- представництво інтересів Департаменту під час розгляду справ у судах загальної юрисдикції;

- погодження питання щодо виплати винагороди державним виконавцям.

Крім того, управління приймає заяви про примусове виконання рішень та документи до них. Подати заяву можна до будь-якого центру виконання рішень у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Заяви реєструються в центрі та передаються до компетентного відділу примусового виконання рішень.

У центрах сторони виконавчого провадження зможуть отримати інформацію про виконавче провадження, що міститься в автоматизованій системі.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини