Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Діє новий порядок доведення до відома населення законів

22 жовтня 2018, 17:36
2052
0
Автор:
Реклама

Доведення до відома населення законів України та інших нормативно-правових актів тепер може здійснюватися шляхом офіційного оприлюднення (опублікування) відповідно до закону державними друкованими ЗМІ та офіційними друкованими виданнями (офіційними виданнями), а також шляхом висвітлення аудіовізуальними ЗМІ, розміщення на офіційних сайтах органів державної влади, місцевого самоврядування і розміщення в інший спосіб, визначений законом.

Відповідний Закон "Про внесення змін до деяких законів України відносно забезпечення офіційної публікації законів України і інших нормативно-правових актів" набув чинності 21 жовтня.

Зміни посвязані з роздержавленням газет "Голос України" та "Урядовый кур'єр" без права їх перетворення у офіційні друковані видання. Тому і пропонується не поширювати дію Закону "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" на ці газети.

Також передбачено, що публікація законів та інших актів Верховної Ради України у газеті "Голос України" і далі вважатиметься офіційним оприлюдненням (опублікуванням), а офіційне опублікування постанови Кабінету Міністрів здійснюватиметься в газеті "Урядовый кур'єр".

Крім того, передбачено, що при виявленні невідповідності опублікованого закону робляться поправки в офіційній електронній версії тексту акту у базі даних "Законодавство України" на офіційному веб-сайті Верховної Ради.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини