Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Робота секретарем судових засідань зараховується в стаж у сфері права

9 жовтня 2018, 09:09
8413
3
Автор:
Реклама

Велика Палата Верховного Суду дійшла висновку, що хоча на посаду секретаря судового засідання призначаються особи, що мають вищу освіту за фахом «Правознавство» і освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, робота на посаді секретаря судового засідання з моменту отримання рівня спеціаліста або магістра підлягає зарахуванню в стаж роботи в області права.

Правова позиція міститься в постанові ВС від 21 серпня у справі № 800/540/17(№ 11-321асі18), з якою можна ознайомитися у Verdictum. До 12 жовтня ви можете придбати Verdictum за вигідною ціною.

ВС визнав протиправним рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокуратури щодо недопуску скаржника до іспиту через нібито відсутність необхідного стажу.

Велика Палата, проаналізувавши посадові інструкції секретаря судового засідання суду у взаємозв'язку із законодавчим визначенням поняття «стаж роботи в області права», окремо пояснила, що характер виконуваних посадових обов'язків («суто технічні», «не пов'язані з розробкою або застосуванням норм права»), враховуючи положення частини першої статті 27 Закону про прокуратуру за умови наявності в особи, яка працює за спеціальністю «Правознавство», вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, не впливає на необхідність зарахування стажу роботи особи на такій посаді до стажу роботи в галузі права.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини