Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Українці зможуть обміняти паспорт на ID-картку

4 жовтня 2018, 15:04
1337
0
Автор:
Реклама

З 1 листопада 2018 громадяни України зможуть обміняти паспорти у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час.

Відповідні зміни до постанови Кабміну від 25 березня 2015 № 302 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису і Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилки, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України" внесені постановою від 3 жовтня 2018 року № 795.

Обов'язковому обміну на ID-картку підлягає паспорт у формі книжечки, якщо в нього впродовж місяця не вклеїти фотографію по досягненню 25 або 45 років.

Нові паспорти у формі ID-картки введені з 2016 року і видавалися тільки у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, що досягли 14-річного віку, які оформляють паспорт вперше.

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну і відновлення документу необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Міграційна служба підкреслює, що обов'язкова заміна документів законодавством не передбачена і всі раніше видані документи діятимуть до закінчення строку їх дії.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини