Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада змінила порядок доведення до відома населення законів

2 жовтня 2018, 11:38
925
0
Автор:
Реклама

Народні депутати підтримали новий порядок доведення до відома населення прийнятих нормативно-правових актів, з чим згідно з Конституцією пов'язано їх вступ в силу.

Відповідний Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційного опублікування законів України та інших нормативно-правових актів» (проект № 6518) прийнятий на засіданні Верховної Ради 2 жовтня.

Документом встановлено, що доведення до відома населення законів України та інших нормативно-правових актів здійснюється шляхом їх :

1) офіційного оприлюднення (опублікування) відповідно до закону державними друкованими засобами масової інформації та офіційними друкованими виданнями (офіційними виданнями);

2) висвітлення аудіовізуальними засобами масової інформації;

3) розміщення на офіційних веб-сайтах органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

4) розміщення в інший спосіб, визначений законом.

Зміни передбачені у зв'язку з роздержавленням газет "Голос України" і "Урядовий кур'єр" без права їх перетворення в офіційні друкарські видання. Тому і пропонується не поширювати дію Закону "Про реформування державних і комунальних друкарських засобів масової інформації" на ці газети.

Також передбачено, що публікація законів і інших актів Верховної Ради України в газеті "Голос України" і далі вважатиметься офіційним оприлюдненням (опублікуванням), а офіційне опублікування постанови Кабінету Міністрів здійснюватиметься в газеті "Урядовый кур'єр".

Крім того, передбачено, що при виявленні невідповідності опублікованого закону робляться поправки в офіційній електронній версії тексту акту у базі даних "Законодавство України" на офіційному веб-сайті Верховної Ради.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини