Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Співвласники багатоквартирного будинку можуть контролювати вибори управителя

18 вересня 2018, 12:00
515
0
Автор:
Реклама

Співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створені ОСББ і не прийнято рішення про форму управління можуть звернутися до організатора конкурсу (виконавчий орган місцевої ради) з проханням призначити управителя. Організатор оголошує і проводить такий конкурс у тримісячний строк з дня отримання протоколу зборів.

Відповідні зміни до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку затверджені наказом Мінрегіону від 13 серпня 2018 року № 211, який набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Якщо об'єктом конкурсу є багатоквартирний будинок, співвласники якого звернулися до організатора з проханням призначити управителя, до складу конкурсної комісії входять уповноважені особи співвласників цього будинку. Вони можуть залучатися до складу конкурсної комісії протягом усього часу її роботи, але не пізніше дня оголошення переможця конкурсу.

Перелік інформації, яку містить конкурсна документація, доповнено методикою оцінки конкурсних пропозицій та проектом договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Учасники конкурсу мають також представити організатору документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" (для управителя - фізичної особи - підприємця) (з 01 січня 2019 року).

Оцінка конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, що визначається організатором конкурсу, з урахуванням такого розподілу балів:

- ціна послуги - до 35 балів;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою - до 15 балів;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), - до 15 балів;

- фінансова спроможність учасника конкурсу - до 15 балів;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства - до 20 балів.

За додаткові документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

У випадку якщо об'єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінка конкурсних пропозицій за критерієм "ціна послуги" здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо по кожному будинку. При цьому максимальна кількість балів при оцінці по кожному будинку не може перевищувати 35 балів.

Нагадаємо, правила управління багатоквартирним будинком набули чинності 13 вересня

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини