Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Договір купівлі державних акцій у процесі приватизації має бути англійською

16 серпня 2018, 14:01
435
2
Автор:
Реклама

Примірний договір купівлі-продажу об'єкта великої приватизації державної власності (якщо об'єктом продажу є пакет акцій) має бути затверджено згідно з урядовою постановою від 10 травня 2018 року № 386.

У постанові зазначено, що держорган приватизації надає потенційним покупцям проект договору купівлі-продажу об'єкта приватизації, складеного на основі примірного договору купівлі-продажу, затвердженого держорганом приватизації. Потенційні покупці об'єктів приватизації мають право надати власні коментарі та пропозиції до проекту такого договору.

Фонд держмайна розробив Примірний договір купівлі-продажу об'єкта великої приватизації держвласності (якщо об'єктом продажу є пакет акцій) і затвердив його наказом від 26 червня 2018 року № 872.

У Примірному договорі необхідно вказати:

- предмет договору;

- ціну і порядок розрахунків;

- порядок придбання права власності та передачі об'єкта приватизації;

- обов'язки та гарантії сторін;

- права покупця і продавця та їхню відповідальність;

- виключні та особливі умови;

- зміну умов договору та порядок його розірвання;

- підстави звільнення від відповідальності;

- порядок вирішення спорів;

- місцезнаходження і банківські реквізити сторін.

Цікаво, що договір віднині повинен укладатися двома мовами: українською та англійською, які мають однакову юридичну силу. У разі розбіжностей між українським та англійським текстами перевага віддається українському. Примірник англійською мовою потрібний, якщо сторони вирішать передати спір, що виник, на розгляд до міжнародного комерційного арбітражу, як передбачено в статті 26 Закону «Про приватизацію державного і комунального майна».

Нагадаємо, що вже відомо, як діятимуть аукціонні комісії для продажу об'єктів малої та великої приватизації. Закон про приватизацію набрав чинності 7 березня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини