Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

Мова символів у архітектурі суду. Чому це важливо?

24.04.2018, 16:32
16
0

У Києві обговорили кращий світовий досвід проектування будівель судів
У Києві обговорили кращий світовий досвід проектування будівель судів

Сьома сесія Конференції «Належне відправлення правосуддя - запорука громадської довіри до суду», організованої Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Вищою радою правосуддя, Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України продовжила тему архітектури судів, перейшовши до міжнародного контексту.

Тім Діббл, Віце-Президент Інституту судового управління, Ад'юнкт-Професор Університету штату Мічиган, США, презентував історичну перспективу розвитку підходів до проектування та оздоблення будівель і приміщень судів.

Зокрема він звернув увагу на дуже раннє застосування під час художнього оформлення приміщень судів символів які мають нагадувати суддям про необхідність справедливого відправлення правосуддя. Зазвичай для цього використовується тема наслідків прийняття справедливих та несправедливих рішень.

В той же час мова символів на даний момент змінилася. Судді та суду важливо підкреслити однакове добре відношення до кожної людини, незважаючи на наявність спору. Це дозволяє донести до відвідувачів відчуття справедливості суду.

Сучасні будівлі сплановані виходячи із необхідності забезпечити однаково легкий доступ для відвідувачів з різними потребами. Це передбачає необхідність забезпечити зручне транспортне сполучення з усією територією, що обслуговується, а також забезпечити зручні умови пересування самою будівлею. Відповідно ці вимоги мають враховуватися і під час формування нової системи судів у частині визначення територіальної підсудності.

Пан Діббл відзначив, що діючі українські будівельні норми щодо судів в цілому відповідають світовим тенденціям. Тому головне завдання полягає у їх послідовному застосуванні під час будівництва та реконструкції судових будівель.

Нагадаємо, протягом двох днів відбувалось обговорення питань значення суддівської мантії, доступу до правосуддя через призму архітектури тощо.


Войдите, чтобы оставить комментарий