Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За порушення порядку в'їзду до зони АТО штрафуватимуть

26 квітня 2018, 12:00
311
0
Автор:
Реклама

Президент схвалив нові види відповідальності за порушення при перетині кордону та лінії зіткнення.

26 квітня Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України Закону України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави".

КоАП доповнений новими статтями 203-1 "Невиконання рішення про заборону в'їзду до України" і 204-4 "Порушення порядку в'їзду до району проведення антитерористичної операції або виїзду з нього".

За порушення порядку в'їзду у район проведення АТО або виїзду з нього, вчинене поза контрольними пунктами в'їзду-виїзду, запропоновано накладати штраф в розмірі від 510 до 850 грн.

Також в КоАП передбачено, що:

- за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі пограничних служб або правоохоронних органів - стягається штраф від 850 до 1700 грн., за ті ж дії, здійснені групою осіб від 1700 до 5100 грн;

- за порушення іноземцями і особами без громадянства встановленого порядку реєстрації або проживання на території України по недійсних документах або документах, термін дії яких збіг, або порушення встановленого терміну перебування в Україні, виявлені в пунктах пропуску, - стягається штраф від 1700 до 5100 грн.

Також розширені повноваження Державної прикордонної служби. Так, прикордонники зможуть стягати накладені ними штрафи безпосередньо у пунктах пропуску виключно за допомогою безготівкових терміналів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини