Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Надрокористувачам спростили умови діяльності

5 квітня 2018, 12:29
203
0
Автор:
Реклама

Надрокористувачам надали перехідний період для проведення процедури оцінки впливу на довкілля. Зокрема, у разі відсутності у надрокористувача результатів оцінки впливу, він до 18 червня 2018 року має внести до Єдиного реєстру ОВД відповідне повідомлення про наміри здійснити таку процедуру.

Кабмін прийняв відповідну постанову "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 № 594 і № 615" 4 квітня.

Документ також передбачає скасування плати за продовження дії спеціальних дозволів на користування надрами, а також плати за приріст запасів корисних копалин при внесенні змін до спецдозволів.

Також передбачено включення до особливих умов спеціального дозволу на користування надрами вимог до надрокористувача провести процедуру оцінки впливу на довкілля впродовж 6 місяців.

Крім того, встановлено чіткі терміни інформування надрокористувача про прийняте рішення про надання або продовження терміну дії дозволу, що усуває корупційні ризики і регулює питання надання документів для отримання спеціальних дозволів.

Нагадаємо, 18 грудня замість екологічної експертизи введено оцінку впливу на довкілля

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини