Якщо ініціатором аукціону є член фондової біржі, у якого щодо цінних паперів укладений договір з ФГВФО, односторонній аукціон з продажу таких цінних паперів робиться без внесення цих цінних паперів у біржовий список.
Відповідні зміни в Положення про функціонування фондових бірж затверджені рішенням НКЦПФР від 16 лютого 2018 роки № 92.
Для цінних паперів, що знаходяться в лістингу та цінних паперів, що використовуються для розрахунку біржового фондового індексу (окрім державних облігацій України), фондова біржа встановлює граничні значення зміни ціни, що склалася на підставі адресних заявок, у бік збільшення або зменшення не більше ніж на 20 % від останньої ціни закриття торговельного дня цінного папера.
Для державних облігацій України фондова біржа встановлює граничні значення зміни ціни, що склалася на підставі адресних заявок, у бік збільшення або зменшення не більше ніж на 10 % від останньої ціни закриття торговельного дня цінного папера.
У разі зміни значення цін біржа здійснює перевірку для з'ясування причин, що привели до ситуації цінової нестабільності, і інформує Комісію про результати такої перевірки.
Також фондова біржа зможе вносити цінні папери емітента до другого рівеня лістингу без проходження лістингових процедур у разі, якщо цінний папір материнської компанії емітента або самого емітента знаходиться в основному лістингу фондової біржі, яка входить до Переліку іноземних фондових бірж.
Фондова біржа зможе також встановлювати додаткові вимоги для внесення і перебування цінних паперів у біржовому реєстрі, зокрема про необхідність дотримання емітентом принципів корпоративного управління, міжнародних стандартів складання фінансової звітності і наявність договору з маркет-мейкером про підтримку ліквідності цінних паперів.
Крім того, уточнюються вимоги до зобов'язань маркет-мейкера щодо підтримки ліквідності цінних паперів і інших фінансових інструментів. Зокрема, маркет-мейкер зобов'язаний підтримувати двосторонні котирування не менше 75 % часу в проміжку між 11:00 і 15:00 годинами в торговельний день.