Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Швидкість обмежили до 50 км/год, а водійські права видаватимуть на 2 роки

27 листопада 2017, 09:30
11928
5
Автор:
Реклама

Уряд змінив порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до управління ТЗ. Передбачено, зокрема, що водійське посвідчення, видане особі вперше, діє протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом управління (заборона перевищувати швидкість 70 км / годину).

Крім того, обмін такого посвідчення після закінчення строку його дії проводитиметься без повторного складання іспитів тільки за умови вчинення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. В іншому випадку передбачено обмін із складанням теоретичного й практичного іспитів в сервісному центрі МВС.

Також передбачено, що повернення водійського посвідчення особам, що отримали його вперше та позбавлені права на управління ТЗ, не здійснюється. Таке посвідчення передається до сервісного центру МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на управління ТЗ у такому разі здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та складання іспитів.

Такі зміни передбачено постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 885.

Крім того, постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 883 з 1 січня 2018 року зменшено максимально дозволену швидкість у населених пунктах з 60 до 50 км / годину.

Нагадаємо, Кабмін також змінив ПДР на перехрестях

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини