Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нотаріус незаконно переригистрировал 52 квартири

23 лютого 2017, 15:19
9008
3
Автор:
Реклама

Комісія Мінюсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації перевірила підозрілу реєстрацію 52 квартир на Харківському шосе в Києві.

Було прийнято одноголосне рішення задовольнити скарги, що поступили, - незаконні реєстраційні дії були скасовані.

Крім того, вирішено анулювати свідоцтво на право здійснення нотаріальної діяльності нотаріусові, який провів незаконну реєстрацію (його прізвище - Буряк). Представлення по ньому буде спрямовано в комісію для вирішення питання про позбавленні нотаріального свідоцтва.

Доступ нотаріуса у державний реєстр був назавжди анулюваний. Усі матеріали про його незаконних діях передадуть в правоохоронні органи.

Про це днями розповів заступник Міністра юстиції Павло Мороз. Він нагадав, що Мінюст свого часу надав величезний кредит довіри нотаріусам, передавши функції державній реєстрації саме нотаріусам, місцевим органам влади і комунальним підприємствам, які отримали акредитацію. Тому замість 2 тис. державних реєстраторів Мінюсту з'явилося 10 тис. абсолютно незалежних реєстраторів. І в числі цих 10 тисяч є злочинці. Більшості з них перекритий доступ до державних реєстрів. Матеріали про їх незаконні дії спрямовані в правоохоронні органи. Тому слід чекати перших випадків, коли недобросовісні реєстратори дійсно будуть покарані за ці злочини. П. Мороз вів мову не просто про блокування або анулювання доступу до реєстру або позбавлення свідоцтва, а саме про укладення - про карному покаранні. Заступник Міністра виразив надію, що правоохоронні органи зроблять свою справу і цих державних реєстраторів, замовників, організаторів і выгодоприобретателей рейдерських захоплень покарають.

Відмітимо, що контролювати реєстраційні дії відносно своєї нерухомості можна за допомогою сервісу SMS- Маякякий запущений на технічній базі "ЛІГА ЗАКОН". Користуючись цим сервісом, власник зможе дізнатися про усі зміни у реєстрі через SMS- повідомлення, у вигляді електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини