Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Малий і середній бізнес отримав доступ до європейських ринків

22 лютого 2017, 12:19
1320
0
Автор:
Реклама

Україна приєдналася до європейської програми підтримки малого і середнього бізнесу COSME.

Участь в програмі COSME сприятиме  залученню засобів і нематеріальних ресурсів Європейського Союзу для якіснішої підготовки українського бізнесу до вільної торгівлі з ЄС, прискорить вихід вітчизняних підприємств на міжнародний ринок і укреплит торгові зв'язки з європейськими компаніями, а також поліпшить інвестиційних клімат.

Приєднання України до програми COSME дозволить бізнесу:

- поліпшити умови доступу на ринки (21,5% від бюджету програми COSME). Ряд інструментів, які фінансує програма COSME, стане доступний для вітчизняних підприємств;

- поліпшити умови для конкурентоспроможності (11,5% від бюджету). У рамках реалізації цієї програми планується усунення зайвих регуляторних бар'єрів на внутрішньому ринку ЄС;

- формувати культуру ведення бізнесу (2,5% від бюджету). Передбачено підвищення рівня освіти (розвиток менторської системи, обмін досвідом між підприємцями різних країн), поліпшення середовища для бізнесу і розвиток окремих бізнес-груп (розвиток жіночого підприємництва, підтримка молодих підприємців).

Відповідний Закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)" (проект № 0130) Верховна Рада України прийняла сьогодні, 22 лютого.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини