Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діє порядок фінансування виплат гарантованого відшкодування по вкладах

1 лютого 2017, 16:10
931
0
Автор:
Реклама

Встановлена процедура ухвалення рішень ФГВФЛ про фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування по вкладах вкладникам банків, які виводяться з ринку, або ліквідовуваних банків.

Фонд двічі в день (виключаючи святкові, неробочі і вихідні дні) визначає потребу у фінансуванні процесу виплат банками-агентами і при її виявленні здійснює перерахування коштів банкам-агентам згідно моделей фінансування.

Якщо Фонд уперше починає виплати вкладникам банку, на період перших 5 днів з дня початку виплат Фонд вводить спеціальні умови фінансування банків-агентів.

Відповідно до спецумов певним Фондом банкам-агентам надається попереднє додаткове фінансування, загальна сума якого встановлюється Фондом на рівні до 10 % від загальної суми, що підлягає відшкодуванню вкладникам банку. Загальна сума попереднього додаткового фінансування розподіляється між банками-агентами з найбільшим загальним показником відповідності регіональної мережі пропорційно значенню такого показника. Сума попереднього додаткового фінансування перераховується банкам-агентам за один робочий день до початку виплат на умовах авансування банку-агентові здійснення таких виплат.

Порядок фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування по вкладах у рамках пілотного проекту по впровадженню Автоматизованої системи виплат ФГВФЛ затверджений рішенням від 05.12.2016 № 2697яке набуло чинності сьогодні, 1 лютого.

Читайте також: Вкладники зможуть автоматично отримати гарантоване відшкодування

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини