Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Експортне мито на металобрухт підвищать тільки на 1 рік

12 липня 2016, 13:51
425
1
Реклама

Верховна Рада 12 липня ухвалила Закон "Про внесення зміни в статтю 13 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" відносно зменшення дефіциту ломи чорних металів на внутрішньому ринку" з пропозиціями Президента.

Таким чином, ставка вивізного (експортною) мита на відходи і лом чорних металів в розмірі 30 євро за 1 тонну (замість 10 євро) встановлюється терміном на 1 ріктоді як раніше передбачалося на 3 року.

Як відмітили в профільному Комітеті, з таким варіантом погодилися вимушено, адже голосів на подолання вето не вистачило б.

Впродовж року дії підвищеного мита Комітет спільно з металургами має намір виробити механізми подальшого захисту національного виробника і забезпечення українських металургійних заводів стратегічною сировиною.

Відмітимо, на думку Президента, підвищення ставки порушує міжнародні зобов'язання України як члена СОТ, а також не відповідає положенням Угоди про асоціацію з ЄС. У Кабміні також аявляли, що якщо зміни в попередньому варіанті набудуть чинності, це викличе занепокоєння відносно міжнародних зобов'язань України і підірве довіру інвесторів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини