Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Працівник вважається звільненим в останній день відпустки, узятої при звільненні

26 травня 2016, 11:01
2803
1
Автор:
Реклама

Верховний Суд України на спільному засіданні судових палат у цивільних і адміністративних справах 23 березня 2016 року розглянув справу 6-2487цс15 про визнання незаконними і відміні наказів, відновленні на роботі, стягненні середнього заробітку за час вимушеного прогулу і відшкодуванні моральної шкоди.

При розгляді була сформована наступна правова позиція.

Відповідно до частини третьої статті 40 КЗоТ не допускається звільнення працівника за ініціативою власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (окрім звільнення по пункту 5 цієї статті), а також в період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.

Проте згідно частини першої статті 3 Закону "Про відпустки" за бажанням працівника у разі його звільнення (окрім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому має бути надана невикористана відпустка з наступним звільненням. Датою звільнення в цьому випадку є останній день відпустки.

Аналіз норм в контексті колізії загальної (частини третьої статті 40 КЗоТ) і спеціальної (частини першої статті 3 Закони "Про відпустки") норм дає підстави для висновку про те, що у разі звільнення працівника (окрім звільнення за порушення трудової дисципліни) і надання йому по його бажанню невикористаної відпустки (з наступним звільненням) датою звільнення є останній день відпустки.

Відповідно до частини третьої статті 492 КЗоТ одночасно з попередженням про звільнення у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці власник або уповноважений їм орган зобов'язаний запропонувати працівникові іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, у тому числі і вакантні посади осіб, що знаходяться у відпустці по догляду за дитиною.

Усі рішення судів Ви можете легко знайти в Системі аналізу судових рішень VERDICTUMствореною для аналітичної роботи з багатомільйонним масивом судових рішень. Якщо Ви ще не користуєтеся системою, замовте тестовий доступ чи придбайте VERDICTUM.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: повна правова картина дня, законодавство, шаблони договорів, аналітика і багато що інше, що необхідно для роботи юриста!
Спробувати безкоштовно
Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини