Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна офіційно приєдналася до Угоди СОТ про держзакупівлі

18 травня 2016, 13:05
905
0
Реклама

18 травня завершилася офіційна процедура приєднання України до Угоді СОТ про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA).

Віднині українські компанії отримали право брати участь в держзакупівлях 45 країн-учасниць угоди GPAсеред яких країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг, Канада.

Загальний об'єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж в 30 разів перевищує об'єм українського експорту в 2014 році.

Угода GPA поширює на сферу державних закупівель головний принцип СОТ - рівний доступ до ринків. Іноземці дістають повний доступ до українських державних тендерів так само, як українці - до зарубіжних. Але, якщо іноземні компанії вже давно де-факто могли брати участь в публічних закупівлях в Україні, то українські компанії тільки відкривають для себе глобальний ринок держзакупівель.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року делегації 45 країн-учасниць GPA одноголосно підтримали рішення про приєднання України до Угоди, а у березні 2016 року Верховна Рада ратифікувала це рішення.

За інформацією МінекономрозвиткуНова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: повна правова картина дня, законодавство, шаблони договорів, аналітика і багато що інше, що необхідно для роботи юриста!
Спробувати безкоштовно
Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини