Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Комітет ВР рекомендує звільнити пенсії від оподаткування

12 травня 2016, 17:03
2004
0
Реклама

На позачерговому засіданні Комітету ВР з питань податкової і митної політики розглянутий ряд законопроектів про відміні оподаткування пенсій - № 4542, № 4542-1, № 4542-2, № 4542-3 і № 4542-4.

Як повідомила голова Комітету Ніна Южанина, Комітет рекомендуватиме прийняти за основу законопроект № 4542-4 "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких законів України відносно відміни оподаткування пенсій і зняття обмежень у виплаті пенсій для деяких категорій працюючих пенсіонерів" (автор - Ю. Шухевич, РПЛ).

"Цей законопроект вибраний тому, що він звільняє від оподаткування ще і пенсії працюючих пенсіонерів"- пояснила Ніна Южанина.

Але оскільки цей законопроект не має укладення Кабміну - невідомо, чи готовий до цього уряд, оскільки це зменшить надходження до бюджету приблизно на 1,2 млрд грн. Тому не виключено, що до другого читання ця норма може бути знята і залишиться тільки норма про відміну оподаткування пенсій непрацюючих пенсіонерів.

За інформацією БПП


Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: повна правова картина дня, законодавство, шаблони договорів, аналітика і багато що інше, що необхідно для роботи юриста!
Спробувати безкоштовно
Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини