Державне агентство лісових ресурсів України змінило критерії конкурсного відбору керівників держпідприємств і облуправлінь.
Зокрема скасований обов'язковий стаж роботи в галузі і профільну освіту. Відзначається, що через ці формальні вимоги деякі гідні кандидати не подали документи.
Тепер будь-який громадянин України з дипломом і успішним управлінським досвідом може претендувати на ту або іншу посаду в лісовому господарстві.
Переможців конкурсу визначить жюрі у складі незалежних експертів, рекрутеров, громадських діячів і представників профільного міністерства.
Також повідомляється, що разом з новими співробітниками залишаться працювати і досвідчені фахівці, але лише ті, хто готовий працювати по-новому. Можливе збільшення зарплат в деяких регіонах.
Джерело: Минагрополитики
