Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Проект судової реформи направлять до Конституційного Суду

22 грудня 2015, 13:54
884
0
Автор:
Реклама

Верховна Рада на засіданні 22 грудня прийняла постанову (проект № 3524/П) про включення до порядку денного третьої сесії парламенту законопроекту про внесення змін до Конституції (відносно правосуддя). Крім того, прийнято рішення направити законопроект № 3524 до Конституційного Суду України.

Нагадаємо, законопроект був розроблений Конституційною Комісією і внесений Президентом до парламенту як невідкладний. Законопроект передбачає підвищення вимог до суддів, введення інституту конституційної скарги, реформу прокуратури, монополію адвокатури на представництво в суді та ін. Детальніше: Президент вніс у ВР проект зміни судової системи : що пропонується.

Згідно із законодавством, проект про внесення змін до Основного Закону повинен отримати укладення КСУ відносно відповідності ст.ст. 157, 158 Конституцій. Якщо Суд схвалить зміни, вони приймаються парламентом впродовж двох сесій: на одній сесії документ заздалегідь схвалюється не менше чим 226 голосами, а на наступній сесії - приймається конституційною більшістю (300 голосів).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини