Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порошенко дозволив військовим продовжити службу

31 липня 2015, 15:22
1388
0
Реклама

Указом Президента від 31 липня № 462/2015 внесені зміни в Указ від 12 червня № 328/2015.

Згідно зі змінами, військовослужбовців, покликаних в армію в першій і другій черзі часткової мобілізації в 2014 році, і що побажали продовжувати військову службу, дозволено не звільняти в запас.

Пропонуємо звернути увагу на використання понять :

- звільнення в запас
військовослужбовців з військової служби здійснюється, якщо військовослужбовці не досягли граничного віку перебування в запасі і за станом здоров'я придатні до військової служби. Військовослужбовці термінової служби звільняються в запас, якщо вони вислужили встановлені терміни служби, - на підставі Указу Президента. Також передбачені інші підстави для особливого періоду (Закон про військову службу);

- демобілізація
- комплекс заходів (рішення про порядок і терміни проведення яких приймає Президент), спрямованих на планомірний переклад національної економіки, органів держвлади і місцевого самоврядування, підприємств/установ/організацій на роботу і функціонування в умовах мирного часу, а Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту - на організацію і штати мирного часу (Закон про мобілізацію).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини